Karščiausios naujienos

DĖMESIO! Express siuntimas kurjeriu Skandinavija + USA + Europa JAU GALIMAS!

DĖMESIO! Užsakymai vygdomi iš Lietuvos (Europos sąjungos pirkėjams papildomi mokesčiai NĖRA TAIKOMI!)

Mūsų rekomenduojama diagnostikos įranga automobiliams!


Diagnostikos įranga automobiliams

Kokybiška už prieinamą kainą diagnostikos įranga automobiliams, tai įranga skirta vyrams kurie myli savo automobilius, nori juos pilnai prižiūrėti, išanalizuoti jų būklę realiu laiku. Kas gali vyrui būti svarbiau nei tvarkingas, prižiūrėtas automobilis. Aptarnaujame tiek privačius klientus, servisus, siunčiame įranga ir į užsienį. Svetainė sukurta jūsų patogumui ir laiko taupymui, kiekvienas suras tai ko jam reikia greitai ir paprastai, išsirinkus norimą produktą, apmokėjimas ir visos procedūros tikrai netruks ilgiau 5 minučių. Įrenginių komplektacija ir kokybė, tai mūsų garantija JUMS!

Kodėl verta rinktis Diagauto?

Savo klientais rūpinamės ir naujausių versijų atnaujinimus pristatome NEMOKAMAI! Kodėl mūsų įrenginiai atsinaujina? Todėl, kad mūsų įranga atitinka 1:1 aukščiausia kokybę  yra komplektuojamos tik iš kokybiškų, pilnų plokščių, kurias sudaro visi reikiami microkontroliariai, NEC relės, FULL chipai! Tai užtikrina darba internetu, galima išsipirkti oficialias SAE J2534 paskyras (Online programavimui) tai yra tikra A++ kokybė!

Nerandate norimo įrenginio?

Siųskite mums užklausą SPAUSDAMI ČIA nurodykite ko būtent ieškote ir mes jums suradę pasiūlysime kokybišką įrangą už patrauklę kainą. Gyvenate ne Lietuvoje ir norite, kad jūsų įranga būtu pristatyta greitai ir saugiai? Nurodykite savo gyvenamosios vietos ZIP kodą ir mes paskaičiuosime kiek kainuotu pristatymas per DPD, DHL ar TNT expreso siuntu tarnybas.

Diagnostinė & Programinė įranga

Automobilių diagnostikos įranga
Odometrų korekcijos įranga
Chip tiuningavimo įranga

Naujausi įrenginiai

AKCIJOS

Atsitiktiniai